top of page
About: Headliner
подрядчики

МІСІЯ

MЦ-Академія створена у 2020 році, як структурна одиниця MC-Bauchemie Ukraine з ціллю просування в Україні новітніх європейських технологій в будівництві.

Головна мета - це створення прошарку професійної  талановитої молоді шляхом проходження навчальних програм в лабораторіях компанії, закріплення отриманих знань проходженням практики на заводі компанії та поетапне особисте зростання слухачів академії, як професіоналів галузі.

Унікальні навчальні програми Академії орієнтовані на широку аудиторію різних напрямів будівельного бізнесу.

 

About: About

ПЕРЕВАГИ

 

Науково-технічний потенціал і практичний досвід роботи на будівельному ринку України концерну МС-Bauchemiе, визнаного світового лідера в таких областях будівництва як захист і ремонт бетонів, сухі будівельні суміші, високотехнологічні добавки в бетони, дозволяє знайомити студентів з найсучаснішими європейськими інноваційними технологіями та матеріалами, з урахуванням специфіки та потреб українського ринку.

Освітня концепція  MЦ–Академії  базується на поєднанні теоретичних і практичних занять.

ispytaniya-betona-v-laboratorii.jpg
строители

НАВЧАЛЬНА БАЗА

 

Для вирішення поставлених задач MЦ–Академія  має унікальну для України ресурсну  базу  у вигляді найсучасніших лабораторій бетону та контролю якості в м. Березань, Київської області, навчальні аудиторії для навчання груп до 30 людей, новий хостел для проживання студентів, що проходять практику на заводі компанії.

About: Welcome
bottom of page